zondag 30 oktober 2011

Eindzege vierlandentoernooi zeker, ondanks nederlaag tegen Belgen

In de zesde ronde kon de ongeslagen status helaas niet worden vastgehouden. In een spannende laatste ronde verloren we met het kleinst mogelijke verschil van Belgie. Was het omdat de eindoverwinning al zeker was, omdat we op alle borden zwart hadden of omdat de simultaan van Anish voor het nodige rumoer zorgde? De coaches zullen dit nog uitgebreid evalueren, maar feit blijft dat het Nederlandse team door erg sterk spel het toernooi met overmacht heeft gewonnen. Hieronder de individuele uitslagen.

EngelandDuitsland BelgiëEngelandDuitsland Belgiëtotaal
Lars10,511104,5
Thomas10,50,51104
Sophia11100,50,54
Tycho1011115
Mahsa010,5010,53
Anna Maja00,5100,502
Catheleijne111110,55,5
Robby1101115
Ankit0,5111115,5
Joris1101104
7,57,57794,5

Geen opmerkingen:

Een reactie plaatsen